Czy wodę filtrowaną można pić bezpośrednio bez przegotowania?

Jak długo powinien trwać proces filtracji wody
Jak długo powinien trwać proces filtracji wody?
Marzec 12, 2018
Czy filtry dafi pasuja do brita
Czy filtry Dafi pasują do dzbanków Brita
Lipiec 23, 2018

Jesteś zwolennikiem wody butelkowanej? Kupujesz ją regularnie by móc swobodnie pić wodę bez konieczności jej przegotowywania? Producenci filtrów do wody, zadbali o to by każdy z Nas mógł zapewnić sobie smaczną i czystą wodę w domu, bez konieczności wydawania pieniędzy na wodę butelkowaną.

Jeśli już zakupiłeś filtr lub dzbanek filtrujący z filtrem, i zastanawiasz się czy wodę filtrowaną można pić bezpośrednio bez przegotowywania, to z całą pewnością zapewniamy o takiej możliwości, a nawet zachęcamy do tego.

Wodę filtrowaną można pić bez przegotowania

Polski producent dzbanków i wkładów filtrujących Dafi, przygotował dla swoich klientów, szeroki wybór filtrów, dzięki czemu bez trudu dopasujemy je do własnych potrzeb.

Filtry skutecznie zmiękczają wodę kranową, poprawiając jej jakość. Zapobiegają gromadzeniu się kamienia i osadu w urządzeniach AGD, takich jak ekspresy do kawy czy czajniki, przedłużając ich żywotność. Filtry Dafi z oznaczeniem MG+ znacznie poprawiają smak wody i jej skład. Wzbogacają wodę o jonu magnezu, dzięki czemu przefiltrowana woda kranowa, może zdecydowanie zastępować nam wodę butelkowaną. Możemy także pić ją bez przegotowania, bezpośrednio po przefiltrowaniu. To wygoda i oszczędność.

Filtry z oznaczeniem pH+ to filtry alkaliczne, które uzupełniają naszą wodę kranową o jony sodu, wapnia i potasu. Filtr pH+ usuwa chlor i jego pochodne z wody. Ta woda również nadaje się do bezpośredniego spożycia, bez konieczności jej gotowania.

Czy wodę filtrowaną można pić bezpośrednio bez przegotowania?

Stosując filtry polskiego producenta Dafi, umożliwia nam spożywanie wody filtrowanej bez konieczności jej gotowania. Dzięki temu, nie musimy kupować wody butelkowanej, a zdrową i czystą wodę mamy zawszę pod ręką. Filtry skutecznie usuwają z niej chlor i jej pochodne, a także uzupełniają je o potrzebne mikroelementy. Woda filtrowana jest zdrowa i smaczna. Możliwość otrzymania alternatywy wody butelkowanej z wody kranowej, generuje dużą oszczędność dla każdego domu.